З представниками Групи Нафтогаз говорили про особливості застосування законодавства про працю в умовах воєнного стану

26 травня 2023

Посадові особи управління інспекційної діяльності у Київській області Центрального міжрегіонального управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальний захід за участі представників Групи Нафтогаз, яка забезпечує газом українців, дбає про енергобезпеку та сприяє розвитку нових бізнесів та інновацій.

Під час зустрічі мова йшла про додержання вимог законодавства з охорони праці, розповіли про особливості застосування законодавства про працю в умовах воєнного стану.

Представників нафтогазової галузі проінформували з питань проведення профілактичних заходів щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Розповіли про проведення атестації робочих місць за умовами праці, медоглядів працівників, роз’яснили порядок проведення розслідування та обліку професійних захворювань на виробництві, порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Посадовці зосередили увагу на ризиках, які виникають при пошуку роботи і можуть призвести до потрапляння в трудове рабство, як захиститися від дискримінації та мобінгу на роботі, як забезпечувати рівні права і можливості жінок і чоловіків у трудових відносинах, не обмежувати права робітників залежно від підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД.

Обговорили питання психосоціальної підтримки на робочому місці, залучення безробітних до суспільно корисних робіт у воєнний час, та дотримання трудових прав осіб з інвалідністю.

Більше інформації з питань праці, трудового законодавства – на порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *