В Оболонській РДА відбулася нарада з питань охорони праці

25 травня 2023

Головні державні інспектори відділів з питань праці і безпеки праці управління інспекційної діяльності у Київській області Центрального міжрегіонального управління Держпраці взяли участь в нараді за участі співробітників Оболонської РДА міста Києва.   

Посадові особи проконсультували присутніх з питань додержання вимог законодавства з охорони праці, розповіли про особливості застосування законодавства про працю в умовах воєнного стану.

Проінформували з питань проведення профілактичних заходів щодо запобігання нещасних випадків та неприпустимості випадків прихованого травматизму, про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці.

Акцентували увагу на ризиках, які виникають при пошуку роботи і можуть призвести до потрапляння в трудове рабство .

Нагадали як захиститися від дискримінації та мобінгу на роботі, як забезпечувати рівні права і можливості жінок і чоловіків у трудових відносинах, не обмежувати права робітників залежно від віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД.

Окрім цього мова йшла про психосоціальну підтримку на робочому місці та про трудові права осіб з інвалідністю, про залучення безробітних до суспільно корисних робіт у воєнний час.

Більше інформації з питань праці, трудового законодавства – на порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *