При Центральному міжрегіональному управлінні Державної служби з питань праці створено Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації спільних дій щодо зменшення рівня незадекларованої праці, попередження травматизму та професійних захворювань

18 січня 2023

При Центральному міжрегіональному управлінні Державної служби з питань праці створено Міжвідомчу робочу групу на виконання Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму та сприяння відновлення економіки на 2023 рік.
Під час он-лайн наради про це повідомив перший заступник начальника Центрального міжрегіонального управлінні Державної служби з питань праці Андрій Харченко.

Участь у заході взяли: заступник начальника Управління інспекційної діяльності у Київській області – начальник відділу з питань праці західного напрямку Валентин Шаботинський, представники ГУ ДПС у місті Києві, ГУ ПФУ у Київській області, Федерації профспілок Київської області, Київського обласного центру зайнятості та інші.

Під час наради Андрій Харченко ознайомив учасників зі складом Міжвідомчої робочої групи та провів перше засідання. Він повідомив, що всі члени Міжвідомчої робочої групи отримають проект Плану спільних заходів, до якого кожен має можливість подати свої пропозиції чи корективи.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *