Про використання та ведення табелю обліку робочого часу, а також про проведення медичних оглядів розповіли фахівці Держпраці у Київській області.

21 листопада 2016

18 листопада 2016 року начальником відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області – Борисенком Є.С. та начальником відділу гігієни праці Головного управління Держпраці у Київській області – Красножоном  Р. П. було проведено превентивний захід у вигляді семінару.

На заході були присутні представники відокремлених підрозділів  ПАТ “Дарницький завод ЗБК”.

Тематикою семінару зокрема були питання використання робочого часу працівників на підприємстві, ведення табелю обліку використання робочого часу, підсумований облік робочого часу, робота працівників змінами, надурочні роботи, медичні огляди та організація лабораторних досліджень робочих місць.

Також піднімались питання використання норм чинного законодавства України в частині застосування:

  • норм статей 50, 51, 53, 59, 61 Кодексу законів про працю України
  • Закону України «Про охорону праці»
  • державних санітарних норм  3.3.6.042-99 «Санітарні норми мікроклімату виробничих приміщень» затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.12.1999 р. № 42
  • державних санітарні норми та правила «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу» затверджені Наказом МОЗ України від 08.04.2014 № 248.

img_1536

За результатами обговорення вищезазначених питань, представники ПАТ “Дарницький завод ЗБК” та його відокремлених підрозділів вирішили дотримуватись вимог чинного законодавства України про працю.