Працівників ПП «ІНТЕРЛІФТ» проконсультували щодо дотримання вимог безпеки під час експлуатації ліфтів

31 жовтня 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провели превентивний захід за участі 15 працівників ПП «ІНТЕРЛІФТ», яке займається будівельно-монтажними та електромонтажними роботами і розташоване в Деснянському районі столиці.

Працівників проконсультували щодо дотримання вимог безпеки під час експлуатації ліфтів, акцентували увагу на необхідності отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, устаткування підвищеної небезпеки та подання декларації відповідності матеріально технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, проінформували про безпечну експлуатацію обладнання, особливості трудових відносин в період воєнного стану.

Роботодавцям рекомендували посилити контроль за станом охорони праці, акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків на виробництві.

У рамках інформаційної кампанії ☀️ «Виходь на світло!» нагадали, що задекларована праця гарантує гідні та безпечні умови праці; нормований робочий час; оплачувані відпустки та інше.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *