Працівникам ТОВ «СП «АВТОСТРАДА» розповіли про профілактику виробничого травматизму під час будівництва автодоріг

26 травня 2023

З метою зменшення випадків виробничого травматизму посадові особи  відділу з питань безпеки праці східного напрямку Управління інспекційної діяльності у Київській області Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели інформаційно-роз’яснювальний захід за участі представників ТОВ «Спільне україно-німецьке підприємство «АВТОСТРАДА», яке наразі будує автомобільні підходи до мосту через річку Дніпро на залізничній дільниці «Київ – Московський – Дарниця». 

Працівникам розповіли про створення безпечних умов праці, опрацювали питання профілактики нещасних випадків на виробництві та мінімізації їх виникнення, а також порядок проведення навчання та перевірки знань з охорони праці.

Навели приклади випадків промислового травматизм в будівельній галузі в 2022 році.

Проконсультували щодо недопущення нещасних випадків і прихованих нещасних випадків на виробництві та неприпустимості випадків прихованого травматизму на підприємстві.

Обговорили питання щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та вимоги до обладнання, устаткування підвищеної небезпеки.

✅Також увагу присутніх акцентували на дотриманні вимог трудового законодавства, офіційному оформленні працівників, їхніх гарантій, на відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю.

Повідомили як надати першу долікарську допомогу у разі нещасного випадку на виробництві.    

Більше інформації з питань безпеки праці, трудового законодавства – на порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/index.php