На Вінниччині Управління Держпраці продовжує надавати інформаційну підтримку релокованим підприємствам

08 квітня 2022

До Управління Держпраці звернувся суб’єкт господарювання, який спеціалізується на виготовленні виробів з дорогоцінних металів. Підприємець успішно здійснював свою діяльність, але з початком активних бойових дій, змушений був перемістити свій бізнес до іншого регіону. Підприємця цікавило питання щодо організації роботи, а саме створення виробничого процесу на території Вінницької області.

Керівництво Управління Держпраці надало роз’яснення суб’єкту господарювання щодо змін та новацій у законодавстві про працю в умовах воєнного стану. Посадовці також повідомили, що наразі окрім інформаційної підтримки, релокованим підприємствам також надається уся необхідна практична та методична допомога, зокрема щодо організації безпечного ведення робіт, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг тощо.

Зокрема, посадовці поінформували підприємця, що з метою надання максимальної підтримки релокованим підприємствам, активовано співпрацю з Вінницькою ОВА та обласною службою зайнятості. Вінницька обласна військова адміністрація надає допомогу з пошуку приміщень для переведення працівників та виробничих потужностей із зони бойових дій, а Вінницька обласна служба зайнятості допомагає забезпеченням підприємств персоналом, професійним навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, консультуванням щодо фінансової підтримки бізнесу згідно з діючими активними програмами тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *