За безпечне та здорове майбутнє праці

16 травня 2019

Сьогодні у Північному офісі Держаудитслужби в рамках ініціативи Міжнародної організації праці відбувся інформаційний захід «Безпечне та здорове майбутнє праці» за участю заступника начальника управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки – начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку Головного управління Держпраці у Київській області Світлани Грузевич.

Відкриваючи зібрання, начальник Північного Офісу Держаудитслужби Олександр Карабанов наголосив на важливості безперервного вдосконалення і поліпшення умов праці, підвищення їх безпеки, зниження виробничого травматизму і профзахворювань, оскільки в кінцевому результаті це сприяє зростанню продуктивності праці, збереженню трудових ресурсів і збільшенню сукупного національного продукту.

Світлана Грузевич ознайомила учасників заходу із станом реалізації завдань державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства на території м. Києва та Київської області, поінформувала присутніх про законодавчі зміни у цій сфері, типові порушення вимог безпеки у столичному регіоні, а також надала вичерпні відповіді на запитання присутніх.

За матеріалами Північного офісу Держаудитслужби.