З працівниками ТОВ «ВТОРТЕХ» говорили про запобігання нещасних випадків на підприємстві

28 листопада 2022

З метою запобігання нещасних випадків на підприємстві головні державні інспектори відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті ГУ Держпраці у Київській області провели превентивний захід в ТОВ «ВТОРТЕХ», яке займається відновленням відсортованих відходів, виробництвом алюмінію і розташоване в місті Бровари.

Працівників проконсультували щодо запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємств.

Проінформували про порядок проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Роботодавцям нагадали про підвищення рівня безпеки та охорони праці на підприємстві, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

У рамках кампанії «Виходь на світло!» нагадали про доцільність використання задекларованої праці та зосередили увагу на важливості офіційного працевлаштування.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *