В ТОВ «Українсько-словенське спільне підприємство «Київський обласний хлібопекарський комплекс» відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

09 серпня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в ТОВ «Українсько-словенське спільне підприємство «Київський обласний хлібопекарський комплекс», яке займається виробництвом хліба та хлібобулочних виробів, борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання і розташоване в селі Крушинка Васильківського району Київської області. Посадові особи перевіряла дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки.

Під час перевірки виявлено 60 порушень. Серед них – відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (ТП), відсутній дозвіл на виконання робіт в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах, в замкнутому просторі, відсутній дозвіл на виконання робіт в діючих електроустановках, відсутній дозвіл на виконання робіт у вибохо та пожежонебезпечних зонах, відсутній дозвіл на експлуатацію верстатів з обробки деревини та металів, відсутній дозвіл на монтаж/демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування обладнання підвищеної небезпеки, а саме: посудин, що працюють під тиском та котлів, відсутня декларація на виконання робіт на висоті, відсутня декларація на виконання зварювальних робіт, керівники підприємства не пройшли навчання з питань охорони праці і промислової безпеки та інше.

По завершенні перевірки головні державні інспектори склали акт, припис, які направлені на підприємство поштою. Головне управління Держпраці у Київській області підготувало позов до суду на заборону, направило листи до Нацполіції та прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *