В ТОВ «ЮНІБІЛД» відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки

20 вересня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду у будівництві Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в ТОВ «ЮНІБІЛД», яке займається спорудженням житлових/не житлових будинків і розташоване в Голосіївському районі столиці. Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки 5 об’єктів підприємства було виявлено 88 порушень. Серед них: відсутня декларація на виконання робіт на висоті, відсутня декларація на виконання робіт з монтажу/демонтажу будинків, відсутня декларація на виконання газополум’яних робіт, відсутній дозвіл на виконання робіт із застосуванням піротехнічних інструментів, відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (навантажувально-розвантажувальних робіт), відсутній дозвіл на виконання земляних робіт, які виконуються на глибині 2 метра, відсутній дозвіл на виконання робіт в колодязях, шурфах, траншеях, журнали інструктажів ведуться з порушенням, не проводяться інструктажі на робочому місці, не всі виконроби і майстри пройшли навчання з питань охорони праці та інші.

По завершені перевірки посадова особа склала акт, вручила припис. Підприємству надано три місяці на усунення виявлених порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *