В ТОВ «Фобос» відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

10 вересня 2021

Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Головного управління Держпраці у Київській області провів планову перевірку в ТОВ «Фобос», яке займається монтажем систем кондиціювання та опалення і розташоване в смт Бородянка Київської області. Посадова особа перевіряла дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки виявлено 17 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (КТП), відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (в діючих електроустановках), відсутній дозвіл на технічне обслуговування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, на підприємстві не проведено опосвідчення стану безпеки електроустаткування, не проведено позачерговий технічний огляд, випробування електроустаткування, керівник не пройшов навчання з питань охорони праці та інші.

По завершені перевірки головний державний інспектор склав акт, вручив припис. Головне управління Держпраці у Київській області підготувало позов до суду на заборону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *