В ТОВ «Бісквітний комплекс «РОШЕН» відсутня декларація на експлуатацію машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки

30 листопада 2020

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті, відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в ТОВ «Бісквітний комплекс «РОШЕН», яке має на балансі ліфт, електропідстанцію і розташоване в місті Бориспіль Київської області. Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки.
Під час перевірки головними державними інспекторами було виявлено 38 порушень, а саме: відсутня декларація на виконання робіт на висоті, відсутня декларація на виконання робіт в діючих електроустановках, відсутня декларація на експлуатацію машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки (електропідстанція) та інші.
По завершені перевірки посадові особи склали акт, вручили припис. До адміністративної відповідальності притягнуто головного інженера ТОВ «Бісквітний комплекс «РОШЕН» за недотримання вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки. Підприємству надано місяць на усунення виявлених порушень.