В СП ТОВ «Нива Переяславщини» працівники не пройшли навчання з питань охорони праці по переробці і зберіганню аміачної селітри

09 вересня 2020

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка у Київській області тривають позапланові заходи державного нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці підприємств, які зберігають аміачну селітру.
Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Київській області провів позапланову перевірку в СП ТОВ «Нива Переяславщини», яке спеціалізується на відгодівлі свиней, м’ясопереробні та вирощуванні сільськогосподарської продукції.
Під час перевірки умов зберігання 670 тони аміачної селітри (яка зберігається у мішках і біг-бегах) посадові особи виявили на підприємстві 2 порушення. Серед них: частина працівників задіяних на роботах із аміачною селітрою не пройшли спеціальне навчання з питань охорони праці по переробці і зберіганню аміачної селітри, на підприємстві не дотримуються температурного режиму зберігання аміачної селітри на складі.
По завершенні перевірки посадові особи склали акт, вручили припис. До адміністративної відповідальності притягнуто керівника СП ТОВ «Нива Переяславщини» за порушення законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки. Підприємству надано місяць на усунення виявлених порушень.