В СП ТОВ «Бітунова-Україна» відсутній дозвіл на проведення навантажувально-розвантажувальних робіт

06 серпня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті, відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в спільному Українсько-Австрійському підприємстві з іноземними інвестиціями у формі ТОВ «Бітунова-Україна», яке займається будівництвом доріг та шосе і розташовані в місті Бровари Київської області. Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено 95 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на проведення навантажувально-розвантажувальних робіт, відсутній дозвіл на експлуатацію котла, відсутній дозвіл на технічне обслуговування котла, відсутня декларація на виконання робіт на висоті, відсутня декларація на експлуатацію ковальсько-пресового обладнання, відсутня декларація на експлуатацію верстатів з обробки металів, відсутня декларація на експлуатацію технологічних транспортних засобів, відсутні паспорти на котел та інші.

По завершені перевірки посадові особи склали акт, вручили припис. Головне управління Держпраці у Київській області підготувало позов до суду на заборону, направило листи до Нацполіції та прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *