В рамках програми релокації вже 510 українських підприємств перемістили свої потужності із областей, де тривають бойові дії

13 травня 2022

Більше половини з них (303) відновили свою діяльність на безпечних територіях. Ще 50 здійснюють монтаж обладнання та підключення комунікацій, тож запрацюють найближчим часом.

👉Також 192 підприємств готуються до переїзду найближчим часом та знаходяться на різних стадіях транспортування.
Загалом Міністерство економіки України отримало понад півтори тисячі заявок від бізнесу щодо участі у програмі релокації. Учасникам програми надається підтримка з:
📌пошуку приміщень;
📌опрацювання логістики переїзду;
📌транспортування підприємств “Укрзалізницею”, “Укрпоштою”.

Компанії, що здійснюють переміщення в один з визначених регіонів самостійно, можуть розраховувати на компенсацію.
💬“Держава також допомагає українським компаніям, що релокувались до Західної України, якнайшвидше адаптуватися до нових умов. Ми надаємо підтримку з постачання сировини, пошуку нових ринків збуту продукції тощо. Допомога надається і з кадрових питань – Державна служба зайнятості здійснює підбір працівників. Релоковані підприємства повинні мати всі умови, аби стати драйверами економічного зростання України”, – зазначив заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Український бізнес може взяти участь у програмі релокації, зареєструвавшись на відповідній платформі цифрової взаємодії. Вона доступна за посиланням https://auction.e-tender.ua/#/register

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *