В прямому ефірі «UA: Українське радіо» про результати інспекційної кампанії з виявлення незадекларованої праці

08 вересня 2021

Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області Валентин Шаботинський в прямому ефірі «UA: Українське радіо» в передачі «Сьогодні: Київ» повідомив про результати масштабної інспекційної кампанії, яка з 1 липня триває на території України у рамках Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік. Упродовж двох місяців інспекторами праці ГУ Держпраці у Київській області проведено понад 400 інспекційних відвідувань у суб’єктів господарювання міста Києва і Київської області під час яких виявлено майже 800 неоформлених працівників.

Посадовець розповів радіослухачам, яка відповідальність передбачена за порушення законодавства про працю, зокрема, розміри штрафних санкцій, що чекають роботодавців в разі використання незадекларованої праці.

Окрім цього, Валентин Шаботинський наголосив на перевагах легальної зайнятості як для роботодавців, так і для працівників та мотивував роботодавців оформити трудові відносини з найманими працівниками.

Також під час прямого ефіру слухачі мали можливість поставити начальнику управління з питань праці ГУ Держпраці у Київській області питання, на які ж в реальному часі отримували відповідь.

http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2918833

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *