В ПП «Росавабудсервіс» виявлено 7 неоформлених працівників

11 вересня 2020

Заступник начальника відділу, головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Київській області провели інспекційне відвідування в ПП «Росавабудсервіс», яке виграло тендер і проводить будівельно-ремонтні роботи на території Святошинського психо-неврологічного інтернату, розташованого на вулиці Крамського, 16. Участь у заході також взяли Директор департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Володимир Гончарук та знімальна група 5 каналу.
Приводом для інспекційного відвідування стала скарга працівників на неофіційне працевлаштування та заборгованість роботодавця перед працівниками із заробітної плати.
Під час інспекційного відвідування з’ясувалося, що 7 працівників офіційно не працевлаштовані, а роботодавець заборгував їм за пів року майже 600 тисяч гривень із заробітної плати.
З посадовими особами Головного управління Держпраці у Київській області ні керівництво ПП «Росавабудсервіс», ні керівництво Святошинського психо-неврологічного інтернату спілкуватися та надавати будь-які роз’яснення відмовилися. Окрім цього головних державних інспекторів не допустили на територію закладу, тому вони змушені були викликати наряд поліції, який зафіксував факт недопуску до інспекційного відвідування.
Головне управління Держпраці у Київській області готує офіційні запити до КМДА, Національної поліції в місті Києві, керівництва Святошинського психо-неврологічного інтернату та ПП «Росавабудсервіс».