В ПП «ФОРУМ-МЕТАЛ» відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

15 вересня 2021

Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Головного управління Держпраці у Київській області провів планову перевірку в ПП «ФОРУМ-МЕТАЛ», яке спеціалізується на обробці металу. Посадова особа перевіряла дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки виявлено 24 порушення. Серед них: відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (КТП-1295), відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, відсутній дозвіл на ремонт, технічне обслуговування устаткування понад 1000 Вт, відсутній дозвіл на виконання робіт в діючих електроустановках і на кабельних лініях напругою понад 1000 Вт, відсутня декларація на експлуатацію пресо-ковальського устаткування, відповідальна особа за охорону праці на підприємстві не пройшла навчання з питань охорони праці і промислової безпеки та інші.

По завершені перевірки головний державний інспектор склав акт, вручив припис. Головне управління Держпраці у Київській області підготувало позов до суду на заборону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *