В КЗ ТВЗК «Київський академічний театр ляльок на Лівому березі Дніпра» відсутня декларація на виконання робіт на висоті

05 квітня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в комунальному закладі Театрально – видовищному закладі культури «Київський муніципальний академічний театр ляльок на Лівому березі Дніпра». Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено 31 порушення. Серед них: відсутня декларація на виконання робіт на висоті, працівники і посадові особи не пройшли навчання з питань охорони праці, водії не пройшли спецнавчання, на підприємстві не переглянуто інструкції, не ведуться інструктажі та інші.

По завершені перевірки головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Київській області склали акт, вручили припис. До адміністративної відповідальності притягнуто керівника КЗ ТВЗК «Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра» за недотримання вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки. Підприємству надано місяць на усунення виявлених порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *