В КНП «Клінічна лікарня №15 Подільського району міста Києва» відсутній дозвіл на експлуатацію 2 ліфтів

17 вересня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку, відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в комунальному некомерційному підприємстві «Клінічна лікарня №15 Подільського району міста Києва». Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено 15 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на експлуатацію 2 ліфтів, відсутня декларація на експлуатацію посудин, що працюють під тиском, відсутня декларація на виконання робіт на висоті, відсутня декларація відповідності матеріально-технічної бази вимог законодавства з охорони праці, а саме: проведення робіт в зонах дій іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітних полів та інші.

По завершені перевірки головні державні інспектори склали акт, вручили припис. КНП «Клінічна лікарня №15 Подільського району міста Києва» надано два місяці на усунення виявлених порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *