В КМДА відбулося засідання штабу з проведення у місті дитячого відпочинку і оздоровлення

11 червня 2019

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський провів в мерії нараду та засідання міжвідомчого оперативного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей у місті Києві в 2019 році. У заході взяли участь представники Департаменту молоді і спорту, Департаменту освіти, ГУ Держспоживслужби в місті Києві, ГУ Держпраці в Київській області та інші.

Як зазначив керівник штабу, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, основну увагу учасникам нарад належить сконцентрувати на недоліках, виявлених під час перевірок дитячих оздоровчих закладів і негайно ліквідувати їх. У такому разі оздоровчий сезон в столиці пройде на належному рівні.

Директор Департаменту молоді і спорту Вадим Гутцайт повідомив, що ще до початку літнього сезону розпочалася комплексна перевірка дитячих закладів відпочинку і оздоровлення. І вже 3 червня усі вони прийняли першу зміну школярів.

У роботі міжвідомчого оперативного штабу взяв участь головний державний інспектор відділу нагляду в АПК і СКС управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Київській області Юрій Нестеренко. У своєму виступі він зазначив, що в період з 28 по 31 травня проінспектовано 8 дитячих позаміських закладів оздоровлення і відпочинку. Насамперед перевіряли дотримання законодавства про охорону праці. Під час інспекційних відвідувань дитячих таборів і баз відпочинку було виявлено низку порушень. Зокрема, не видані накази на відповідальних осіб по охороні праці, відсутні , або не переглянуті посадові інструкції посадових осіб з охорони праці, тощо. Наприклад, це стосується дитячого табору «Лісовий». Але вже під час повторної моніторингової перевірки Головного управління Держпраці в Київській області керівництво закладу належним чином підготувало всю документацію і врахувало всі зауваження державних інспекторів.