В Головному управлінні Держпраці у Київській області відбулася нарада з питань погашення заборгованості

06 серпня 2019

У понеділок в приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області за участі представників Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області відбулась нарада з питань проведення комплексних спільних заходів, спрямованих на погашення заборгованості та детінізацію зайнятості і доходів населення.

Зокрема, головуючий начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області Валентин Шаботинський наголосив на важливості виконання розпорядження Кабміну України від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» в питанні проведення спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи про необхідність оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Начальник фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Юлія Калита наголосила на питанні співпраці з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями, задля ефективного реагування на проблему сучасності.

Сторони висловили власне бачення реалізації превентивних заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

За підсумками наради розроблено спільний план проведення інформаційних рейдів, соціальних і консультативних, соціальних і консультативних заходів із залученням засобів масової інформації.