В Головному управлінні Держпраці у Київській області провели семінар-нараду щодо особливості декларування у 2020 році

12 лютого 2020

В приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області організували семінар-нараду: «Особливості декларування осіб уповноважених на виконання функцій держави у 2020 році». Участь у заході взяли: перший заступник начальника головного управління Держпраці у Київській області Владислав Андрієнко, завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Держпраці у Київській області Костянтин Коротенко, посадові особи, представники різних структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Київській області.
Перед присутніми виступила головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції управління Держпраці у Кіровоградській області Ангеліна Мусієнко. Вона ознайомила учасників наради –семінару із особливостями, які очікуються в нинішній компанії декларування. А таких нововведень виявилося чимало, фактично кожен розділ потребує змін. Наприклад, у розділах, що стосуються суб’єкта декларування, інформації про суб’єкта декларування, об’єктів нерухомості та рухомого майна. Окрім цього, цьогоріч з’явився новий блок в декларації – розділ 12.1 де необхідно буде відображати усі рахунки.
Ангеліна Мусієнко не тільки проінформувала присутніх про особливості декларування у 2020 році, а й дала вичерпні відповіді на всі запитання.
Під час заходу увагу учасників наради-семінару також зосередили на недопущенні порушень Закону України «Про запобігання корупції».