В ДУ «ІЕОР НАМН» відсутній дозвіл на експлуатацію посудин що працюють під тиском

08 червня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в Державній установі «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренка НАМН України». Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено 26 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на експлуатацію посудин що працюють під тиском, відсутня декларація відповідності матеріально-технічної бази вимог законодавства з охорони праці, а саме: проведення робіт в зонах дій іонізуючого випромінювання, електростатичного та електромагнітних полів та інші.

По завершені перевірки головні державні інспектори склали акт, вручили припис. До адміністративної відповідальності притягнуто керівника ДУ «ІЕОР НАМН» за недотримання вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки. Підприємству надано термін на усунення виявлених порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *