У ТОВ «Термінал» відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

23 листопада 2021

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 11.03.2021 № 10033/1/1-20 щодо протидії нелегальному обігу пального в Україні головні державні інспектори відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області спільно з представниками Нацполіціїі, УСР провели позапланову перевірку в ТОВ «Термінал», яке реалізує автомобільне пальне і має автозаправні станції в місті Києві.

Під час перевірки було виявлено 14 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (обладнання, що працює під тиском: компресор, компресорна станція), відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, відсутній дозвіл на виконання робіт із зберігання, транспортування, застосування, вибухо-пожежонебезпечних і небезпечних речовин, відсутній дозвіл на експлуатацію устаткування, пов’язаного з виробництвом (виготовленням), використанням, переробкою, зберіганням, транспортуванням, застосуванням, вибухо-пожежонебезпечних і небезпечних речовин, відсутній дозвіл на виконання робіт зі зливу, очистки, нейтралізації резервуарів з-під нафтопродуктів, керівник підприємства подав недостовірні відомості, щодо експлуатації устаткування пов’язаного з використанням, зберіганням небезпечних або шкідливих речовин та інші.

По завершенні перевірки посадові особи склали акт, вручили припис. Представниками Національної поліції було складено адмінпротокол щодо відсутності у ТОВ «Термінал» відповідних дозволів і декларацій, і направлено в суд.

Головним управлінням Держпраці готується позов до суду на заборону, листи до прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *