У ТОВ «ОПБМ» відсутній дозвіл на виконання відкритих гірничих робіт

04 жовтня 2021

Головні державні інспектори відділу гірничого нагляду, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в ТОВ «Обухівське підприємство будівельних матеріалів», яке має кар’єр, займається виробництвом цегли, черепиці і розташоване в місті Обухів Київської області. Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено 50 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (роботи по утворенню та експлуатації відвалів гірничих робіт, уступів кар’єрів та геолого-маркшедерські роботи), відсутній дозвіл на виконання відкритих гірничих робіт, на підприємстві не проводяться спостереження за зруйнованим гірничим масивом та іншими проявами, що виникають при розробці родовищ, відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (устаткування напругою понад 1000 В), відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (у діючих електроустановках і на кабельних лініях напругою понад 1000 В), відсутня декларація на виконання зварювальних робіт, на підприємстві відсутня служба з питань охорони праці та інші.

По завершені перевірки головні державні інспектори склали акт, вручили припис. Підприємству надано місяць на усунення виявлених порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *