У ТОВ «НП ЕЛЕКТРО» розповіли про алгоритм дій працівників щодо безпечної зупинки та подальшого пуску, у випадках аварійного відключення джерела енергії, машин та механізмів, що рухаються

22 листопада 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду у будівництві Головного управління Держпраці у Київській області спільно із завідувачем сектору з питань охорони праці Департаменту міського благоустрою КМДА провели інформаційно-консультативний захід за участі 18 працівників ТОВ «НП ЕЛЕКТРО», яке займається виробництвом електричного устатковання.

Працівників проконсультували щодо допуску працівників до виконання робіт після тривалої перерви, проінформували стосовно дотримання вимог безпеки під час виконання електромонтажних робіт, зокрема, на висоті, розповіли про зміна у трудовому законодавстві на період воєнного стану та алгоритм дій працівників щодо безпечної зупинки та подальшого пуску, у випадках аварійного відключення джерела енергії, машин та механізмів, що рухаються.

Повідомили про стан виробничого травматизму в галузі в 2022 році.

Роботодавців проінформували щодо дотримання вимог безпеки до облаштування і утримання робочих місць, виробничих дільниць.

Рекомендували посилити контроль за станом охорони праці, акцентували увагу на недопущенні нещасних випадків та прихованих нещасних випадків на виробництві.

У рамках компанії «Виходь на світло!» застерегли від ризиків неофіційного працевлаштування, розповіли про призупинення дії трудового договору.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *