У ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ» відсутня декларація на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

12 жовтня 2021

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві Головного управління Держпраці у Київській області провів планову перевірку в ТОВ «ЕНЕРГО-ІНВЕСТ», яке займається монтажем систем водопостачання, опалення і кондиціювання повітря і розташоване в Печерському районі столиці. Посадова особа перевіряла дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено 15 порушень. Серед них: відсутня декларація на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (екскаватор колісний, компресорна установка), відсутня декларація на експлуатацію підйомників консольних, відсутня декларація на експлуатацію штабелерів гідравлічних, відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (навантажувально-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів), керівник підприємства не пройшов навчання з питань охорони праці і промислової безпеки та інші.

По завершені перевірки посадова особа склала акт, вручила припис. Підприємству надано два місяці на усунення виявлених порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *