У приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області 20.07.2016 року відбулась нарада працівників Головного управління щодо проведення заходів з протидії корупції

20 липня 2016

У зв’язку із затриманням Першого заступника Голови Держпраці Бардонова М. В. за вчинення корупційного правопорушення проведено нараду працівників Головного управління щодо проведення заходів з протидії корупції.

На нараді виступали начальник Головного управління Держпраці у Київській області Музиченко С. В. та головний спеціаліст з питань протидії корупції Рудик Р. З.

Під час заходу працівникам доведено до відома поняття «неправомірна вигода» та її наслідки. Роз’яснено про відповідальність службових осіб за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди.

В сукупності до всіх прийнятих мір попередження та для недопущення вчинення корупційного правопорушення в подальшому державних службовців Головного управління повторно ознайомлено під підпис про спеціальні обмеження, встановлені Законами України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції» щодо прийняття на державну службу і проходження державної служби.