У ПП «УКР-ПЕТРОЛЬ» відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки

19 жовтня 2021

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 11.03.2021 № 10033/1/1-20 щодо протидії нелегальному обігу пального в Україні головний державний інспектор відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провів позапланову перевірку в ПП «УКР-ПЕТРОЛЬ», яке має 1 АЗС в місті Києві.

Під час перевірки виявлено 17 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (злив/налив нафтопродуктів), відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (повітряні лінії електропередавання), відсутня декларація на виконання робіт на висоті, опосвідчення електроустановок проведено з порушенням, працівники не пройшли навчання з питань охорони праці, працівники не пройшли спецнавчання та інші.

По завершенні перевірки посадова особа склала акт, вручила припис. Головне управління Держпраці у Київській області підготувало позов до суду на заборону, направило листи до Нацполіції та прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *