У КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району міста Києва» відсутній дозвіл на експлуатацію 1950 ліфтів

18 жовтня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в Комунальному підприємстві «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району міста Києва», яка має на балансі 1950 ліфтів. Посадові особи перевіряла дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено низку порушень. Серед них: відсутній дозвіл на експлуатацію 1950 ліфтів, не проведено позачергові технічні огляди ліфтів, не проведено експертне обстеження ліфтів у зв’язку із закінченням граничного терміну експлуатації, відповідальними особами не вносяться відповідні записи у паспорти ліфтів та інші.

По завершені перевірки посадові особи склала акт, вручили припис. Головне управління Держпраці у Київській області підготувало позов до суду на заборону та лист до прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *