У КП «БГВУЖКГ БМР Києво-Святошинського району Київської області» відсутній дозвіл на експлуатацію 76 ліфтів

26 жовтня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку комунальному підприємстві «Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства Боярської міської Ради Києво-Святошинського району Київської області», яке має на балансі 76 ліфтів.
Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

Під час перевірки було виявлено 49 порушень. Серед них: відсутній дозвіл на експлуатацію 76 ліфтів, відсутня декларація на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (устаткування напругою понад 1000 В), відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (діючі електролінії напругою понад 1000 В), відсутній дозвіл на виконання лісосічних робіт, відсутня декларація на обслуговування метало та деревообробних верстатів та інші.

По завершені перевірки головні державні інспектори склали акт, вручили припис. КП «БГВУЖКГ БМР Києво-Святошинського району Київської області» надано три місяці на усунення виявлених порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *