У КОДА відбулася нарада щодо погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

19 червня 2020

Учора під керівництвом заступника голови Київської облдержадміністрації Олега Торкунова відбулося засідання тимчасової комісії КОДА щодо погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Участь у роботі взяв перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислав Андрієнко, керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та керівники підприємств-боржників із виплати заробітної плати і сплати єдиного соціального внеску.
Заступник голови ОДА Олег Торкунов наголосив, що навіть в умовах карантину проводилась робота спрямована на запобігання зростанню заборгованості із заробітної плати. Таким чином, станом на 01.06.2020 заборгованість зросла лише на 0,8 млн грн і становить 153,4 млн грн.
Зазначимо, протягом останніх двох місяців до центральних органів виконавчої влади, у підпорядкуванні яких перебувають підприємства-боржники державної форми власності, направлено 4 звернення. Також інформація щодо підприємств, які мають борги з виплати заробітної палати щомісячно направлялась до Головного управління Нацполіції у Київській області, а із початком адаптивного карантину до Головного управління Держапраці у Київській області.
За підсумками обговорень Олег Торкунов доручив органам виконавчої влади вжити заходів для погашення заборгованості із заробітної плати, а також провести аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств-боржників.