У яких випадках відбувається відключення споживачів від системи газопостачання обладнання житлових і громадських будинків?

10 вересня 2021

Відповідно до пункту 5.7. розділу 5 глави 5 Правил безпеки систем газопостачання затвердженого наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 р. № 285, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.06.2015 р. за № 674/27119, підлягає відключенню від системи газопостачання обладнання житлових і громадських будинків із встановленням заглушки за умови:

– наявності витоків газу;
– несправної автоматики безпеки;
– несправностей оголовків димових і вентиляційних каналів;
– відсутності тяги в димових і вентиляційних каналах;
– самовільного підключення газових приладів і пристроїв споживача до системи газопостачання;
– не забезпечення власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем) технічного обслуговування згідно з вимогами пункту 5.4 цієї глави;
– не відповідності системи газопостачання житлового будинку проектній та виконавчо-технічній документації.

За матеріалами Держпраці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *