У ГУ Держпраці у Київській області відбулася нарада щодо актуальних питань розслідування випадків захворювання медпрацівників на COVID-19

17 липня 2020

Відповідно до п. 54 постанови КМУ від 17.04.2019 р. №337 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків,
професійних захворювань та аварій на виробництві» Головним управлінням Держпраці у Київській області здійснюється контроль за своєчасністю та об’єктивністю проведення розслідувань інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на території м. Києва та Київської області.
У зв’язку з цим в приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області відбулася нарада в якій взяли участь: начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області Володимир Шаботинський, заступник начальника відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Київській області Любомир Крохмалюк, представники Департаменту охорони здоров’я КМДА, Департаменту охорони здоров’я КОДА, Управління виконавчої дирекції Фонду Соціального страхування України у м.Києві, Управління виконавчої дирекції Фонду Соціального страхування України у Київській області, ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України», Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я.
За результатами проведеного аналізу матеріалів, які надходять до Головного управління Держпраці у Київській області, учасники наради обговори актуальні та проблемні питання, які виникають під час розслідування та запропонували шляхи їх усунення. Подібні заходи  відбуватимуться і надалі.