У ДП «ДЕРЖККБ «ЛУЧ» усунули порушення, які слугували підставою до судового позову

05 серпня 2022

Відділом нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті Головного управління Держпраці у Київський області була проведена позапланова перевірка ДП «ДЕРЖККБ «ЛУЧ».
За результатами перевірки встановлено, що підприємство допустило низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці.
Відповідно до п. 5 ст. 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» виробництво (виготовлення) або реалізація продукції, виконання робіт, надання послуг суб’єктами господарювання можуть бути зупинені повністю або частково виключно за рішенням суду.
Головне управління звернулось до Окружного адміністративного суду з позивною заявою про застосування заходів реагування.
На сьогоднішній день листом на адресу Головного управління ДП «ДЕРЖККБ «ЛУЧ» надало підтверджуючі документи про виконання припису.
Після опрацювання надходжених матеріалів Головне управління звернулось до Окружного адміністративного суду про закриття провадження у справі стосовно ДП «ДЕРЖККБ «ЛУЧ».

 

Про актуальні зміни у трудових відносинах під час воєнного стану на сайті Держпраці: https://cutt.ly/LZYgbeT  та на інформпорталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *