Тиждень права. В Білоцерківському національному аграрному університеті проведено семінари з питань дотримання трудового законодавства

CAM00151

    На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 579-р “Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права ” на початку грудня у місті Біла Церква інспекторами праці Головного управління Держпраці у Київській області було проведено ряд заходів.

  Так, в Білоцерківському національному аграрному університеті було проведено два семінари з питань дотримання трудового законодавства.

  У семінарі приймали участь ректор університету Даниленко Анатолій Степанович, декани економічного та юридичного факультетів та студенти.

  Інспектор праці Бортяний Богдан Петрович виступив перед студентами 4 курсу кафедри «обліку і оподаткування» економічного факультету .

  На семінарі розглядались питання щодо контролю за додержанням законодавства про працю Головним управлінням Держпраці, повнота нарахування заробітної плати на підприємствах, нарахування індексації, оформлення на роботу та звільнення працівників.

  Головним державним інспектором Сипливчак Наталією Володимирівною проведено бесіду зі студентами 4 курсу кафедри «цивільно-правових дисциплін» факультету «права та лінгвістики».

  Студентам було роз’яснено питання правильності оформлення трудових відносин та вирішення трудових спорів, була надана інформація та наведені приклади щодо складання позовних заяв до суду та захисту трудових прав працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *