Триває робота над проектом Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі»

09 серпня 2021

В.о. Голови Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера взяв участь у нараді стосовно опрацювання пропозицій до проекту Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі», яка відбулася в будинку профспілок України.

У нараді брали участь представники Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, Конфедерації роботодавців України, а також представники Міністерства економіки України, Державної регуляторної служби України та Державної служби України з питань праці.

Ігор Дегнера наголосив, що мета сьогоднішньої зустрічі – сприяти подальшому узгодженню цього законопроєкту з основними міжнародними та європейськими трудовими нормами і передовою практикою в сфері безпеки та здоров’я на роботі, а також, як доповнення, у сфері інспекції праці.

Розроблений Міністерством економіки України проєкт Закону «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі» спрямований на транспонування у національну правову базу Рамкової Директиви ЄС із БЗР 89/391/ЄЕС від 12 червня 1989 року про запровадження заходів, покликаних заохочувати до покращення безпеки та здоров’я працівників на роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *