ТОВ «Шиндлер» перешкоджало роботі інспекторів

04 червня 2019

На виконання доручення Прем’єр-міністра України та окремого доручення Голови Держслужби України з питань праці щодо забезпечення проведення у 2019 році позапланових перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства Головним управлінням Держпраці в Київській області проінспектовано ТОВ «Шиндлер» (розташоване в м. Києві на вул. Автозаводській, 54/19, літера А).

Під час позапланової перевірки, яка тривала з 2 по 15 травня було встановлено порушення вимог законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Посадові особи Головного управління Держпраці в Київській області зазначили, що під час перевірки співробітники ТОВ «Шиндлер» суттєво перешкоджали їхній роботі. Зокрема не надавали на вимогу державних інспекторів документи, відомості, довідки, матеріали з питань, що виникли під час державного нагляду. Що є порушенням вимог статті 11 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Тим самим було створено перешкоду проведенню посадовими особами територіального органу, що реалізує державну політику у сфері охорони праці перевірки дотримання вимог законодавства про охорону праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатації устаткування підвищеної небезпеки у сфері ліфтового господарства.

Виявлені порушення (законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки) були відображені інспекторами Головного управління Держпраці в Київській області в актах. За результатами перевірки було складено та вручено керівнику підприємства обов’язковий до виконання припис.