ТОВ «М-Кіно» сплатить штраф за недопуск інспектора праці до інспекційного відвідування

14 листопада 2019

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від ТОВ «М-Кіно» до Головного управління Держпраці у Київській області у якому позивач просить суд визнати незаконними та скасувати постанову відповідача від 31.07.2018 року про накладання штрафу у розмірі 372 тисячі 300 гривень.
Нагадаймо, що під час інспекційного відвідування адміністрація ТОВ «М-Кіно» не допустила головних державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області до проведення інспекційного відвідування, не надавши їм жодних з потрібних документів. Факт недопуску було зафіксовано викликаним нарядом поліції та в акті.
Головним управлінням Держпраці у Київській області, винесено постанову про накладання штрафу на ТОВ «М-Кіно» у розмірі 372 тисячі 300 гривень за недопуск до інспекційного відвідування.
Окружний адміністративний суд міста Києва розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з’ясувавши всі фактичні обставини, на яких грунтується позов, відмовив ТОВ «М-Кіно» у задоволені позивних вимог до Головного управління Держпраці у Київській області.