ТОВ «Корал Сайнсіз» доведеться сплатити штраф 125 тисяч 190 гривень

28 жовтня 2019

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від ТОВ «Корал Сайнсіз» до Головного управління Держпраці у Київській області у якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати постанову відповідача від 19.02.2019 року.
Нагадаймо, що під час інспекційного відвідування ТОВ «Корал Сайнсіз» головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Київській області було виявлено неоформленого працівника. Відтак, встановлено факт допуску позивачем до роботи особи без укладення з нею трудових договорів.
За результатами перевірки головним державним інспектором було складено акт. За результатами розгляду порушень, зазначених в акті посадовою особою Головного управління Держпраці у Київській області, винесено постанову про накладання штрафу на ТОВ «Корал Сайнсіз» у розмірі 125 тисяч 190 гривень.
Окружний адміністративний суд міста Києва розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з’ясувавши всі фактичні обставини, на яких грунтується позов, відмовив ТОВ «Корал Сайнсіз» у задоволені позивних вимог до Головного управління Держпраці у Київській області.