ТОВ «АСК Будкапітал» сплатить штраф за неоформлених працівників

05 листопада 2019

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від ТОВ «АСК Будкапітал» до Головного управління Держпраці у Київській області у якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати постанову відповідача про накладання штрафу від 09.04.2019 року.
Нагадаймо, що під час інспекційного відвідування ТОВ «АСК Будкапітал» головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області було виявлено 32 неоформлених працівника. Відтак, встановлено факт допуску позивачем до роботи громадян без укладення з ними трудових договорів.
По завершенні перевірки головним державним інспектором було складено акт. За результатами розгляду порушень, зазначених в акті посадовою особою Головного управління Держпраці у Київській області, винесено постанову про накладання штрафу на ТОВ «АСК Будкапітал» у розмірі 4 мільйони 6 тисяч 80 гривень.
Окружний адміністративний суд міста Києва розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з’ясувавши всі фактичні обставини, на яких грунтується позов, відмовив ТОВ «АСК Будкапітал» у задоволені позивних вимог до Головного управління Держпраці у Київській області.