Суд відмовив ТОВ «ЛІНІЯ КІНО» у позові до Головного управління Держпраці у Київській області

20 листопада 2019

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від ТОВ «ЛІНІЯ КІНО» до Головного управління Держпраці у Київській області у якому позивач просить суд визнати незаконними та скасувати постанову відповідача від 16.04.2019 року про накладання штрафу у розмірі 125 тисяч 190 гривень.
Нагадаймо, що під час інспекційного відвідування ТОВ «ЛІНІЯ КІНО» головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області виявив на підприємстві одного неоформленого працівника. Відтак, встановлено факт допуску позивачем до роботи особи без укладення з нею трудових договорів.
Головним управлінням Держпраці у Київській області, винесено постанову про накладання штрафу на ТОВ «ЛІНІЯ КІНО» у розмірі 125 тисяч 190 гривень за неоформлення трудових відносин.
Окружний адміністративний суд міста Києва розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з’ясувавши всі фактичні обставини, на яких грунтується позов, відмовив ТОВ «ЛІНІЯ КІНО» у задоволені позивних вимог до Головного управління Держпраці у Київській області.