Сільгоспвиробникам рекомендували посилити контроль за станом охорони праці

22 вересня 2022

Головні державні інспектори відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку ГУ Держпраці у Київській області провели превентивний захід щодо профілактики виробничого травматизму з понад 30 працівниками ТОВ ВП «Центр», яке займається вирощуванням зернових, бобових культур і насіння олійних культур і розташоване в смт Згурівка Київської області.

Проаналізували стан виробничого травматизму у сільськогосподарському виробництві, проконсультували щодо правильного використання засобів індивідуального захисту, безпечного виконання робіт у бункерах зі зберігання та переробки зерна, силосних ямах, колодязях, та запропонували перелік заходів задля попередження травмувань працівників, які виконують роботи з підвищеною небезпекою.

Акцентували на обов’язковому виконанні Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві, вимогах безпечної експлуатації транспортних засобів та обов’язковому дотриманні рекомендацій з безпечного ведення робіт. Попередили роботодавців щодо недопущення нещасних випадків на виробництві.

Наголосили на необхідності додержання вимог таких нормативно-правових актів: «Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві» (НПАОП 01.0-1.02-18); «Правила охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва» (НПАОП 01.41-1.01-01); «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна» (НПАОП 15.0-1.01-17) та інше

👉Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану –https://cutt.ly/LZYgbeT  та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *