Щодо планової перевірки КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва”

23 серпня 2016

 

Відповідно до плану роботи посадовими особами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у  Київській області в період з 08 серпня  по 19 серпня 2016 р. було проведено планову перевірку КП “Керуюча  компанія  з  обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва” щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Під час перевірки виявлено 52 порушення законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

На даний час притягнено до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, посадових осіб  КП “Керуюча  компанія  з  обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва”, а саме – директора та начальника відділу охорони праці.

За результатами перевірки Головним управлінням Держпраці у  Київській області подано позовну заяву до Окружного адміністративного суду м. Києва про застосування заходів реагування, а саме щодо заборони експлуатації 42 ліфтів, а також виконання КП “Керуюча  компанія  з  обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва” робіт підвищеної небезпеки,  саме – зварювальних робіт, зберігання балонів, обстеження, ремонт та чищення повітропроводів.