«Семінари – це як маркетинговий хід у комерції, коли роблять об’єднуючі тімбілдінги, щоб люди могли поспілкуватися, поділитися своїми думками і досвідом» – Начальник Держпраці у Київській області Станіслав Музиченко.

11 листопада 2016

    На семінарі-нараді з питань охорони праці та промислової безпеки, яка проходила у м. Львів з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» та представниками Головного управління Держпраці у Київській області, обговорювали шляхи удосконалення корпоративної системи управління охороною праці ПАТ «Укрзалізниця».

  У коментарях журналістам всеукраїнській транспортній газеті «Магістраль»  Начальник Держпраці у Київській області зазначив,  що : «Такі семінари потрібні. Це як маркетинговий хід у комерції, коли роблять об’єднуючі тімбілдінги, щоб люди могли поспілкуватися, поділитися своїми думками і досвідом, навести приклади. Бо всі вони фахівці з охорони праці, й робота у всіх однакова, а нещасні випадки різні, й кожному є про що розповісти. Таку практику взагалі прийняли на великих підприємствах. Завдяки цьому семінару зроблю для себе якусь попередню оцінку роботи і якості системи функціонування охорони праці в ПАТ «Укрзалізниця»».

Ознайомитись з інформацією більш детальніше  можна за посиланням

http://www.magistral-uz.com.ua/articles/timbilding-z-ohoroni-praci.html