Про погодження планів розвитку гірничих робіт (відбору та витрат підземних вод) на 2020 рік

11 жовтня 2019

Як повідомили у відділі гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Київській області, відповідно до статей 51,53 Кодексу України про надра та статей 19, 24 Гірничого закону України користувач надр зобов’язаний забезпечити дотримання вимог технічних проектів розробки родовищ корисних копалин, планів розвитку гірничих робіт, відбору та витрат питних вод.
В межах реалізації державної політики у сфері охорони праці (в частині безпечного ведення робіт) та користування надрами (в частині здійснення державного гірничого нагляду) під час розробки родовищ корисних копалин, погодження планів розвитку гірничих робіт щодо їх безпечного ведення, а також планів відбору та втрат підземних вод на підприємствах міста Києва та Київської області, що видобувають тверді та рідкі корисні копалини, будуть проводиться згідно графіку, сформованого після розгляду наданих матеріалів.
Відповідно до пп.16 та пп.28 п.4 Положення про Головне управління Держпраці у Київській області від 03.08.2018 року № 84, розгляд матеріалів буде проводитись у відповідності з чинним законодавством з охорони праці, промислової безпеки, а також ведення робіт, пов’язаних з геологічним вивченням надр, їх використанням в частині державного гірничого нагляду.
Матеріали для розгляду необхідно подати в листопаді 2019 року. Для уточнення часу проведення погодження матеріалів необхідно завчасно звернутись до відділу гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Київській області за адресою: м.Київ, 04060 вул.Вавілових, 10 E–mail: 4815057@i.ua