Начальник Головного управління Держпраці у Київській області- Станіслав Музиченко довів пріоритетні завдання на ІV квартал 2016 року

13 вересня 2016

Головне управління Держпраці у Київській області провело підсумкову нараду з працівниками відділів Управління з питань праці за серпень місяць та 8 місяців в цілому.

Начальник Головного управління Держпраці у Київській області Станіслав Музиченко довів пріоритетні завдання на ІV квартал щодо  активізації роботи головних державних інспекторів Управління з питань праці та спеціалістів відділу з питань гігієни праці, відділу експертизи умов праці.

Особливу увагу було звернуто на боротьбу з неоформленими трудовими відносинами. Наголошувалося на більш ретельніше щомісячне планування та проведення перевірок  з питань зайнятості населення,  використання праці іноземців, праці неповнолітніх та за даними управлінь Пенсійного фонду України.

Перевірки підприємств, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, як і раніше залишились у полі зору державних інспекторів.

Керівництвом зверталась увага на роботу фахівців з відділу з питань гігієни праці щодо планування та проведення превентивних заходів.

Широко обговорювалися інші питання щодо посилення соціального захисту трудових прав працівників міста Києва та Київської області.