Про дотримання вимог законодавства з питань охорони праці говорили з персоналом ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ»

24 червня 2022

Посадові особи ГУ Держпраці у Київській області спільно з фахівцями НАМНУ провели інформаційно-роз’яснювальний захід щодо запобігання нещасних випадків у закладах охорони здоров’я в ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМНУ».

Під час заходу обговорювали питання щодо запобігання нещасних випадків у закладах охорони здоров’я, стану виробничого травматизму, профілактики та недопущення травматизму на підприємстві, дотримання вимог безпеки під час експлуатації кисневих балонів, установок, систем трубопроводів, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, забезпечення ЗІЗ медпрацівників в період спалаху гострого респіраторного захворювання COVID -19, порядок проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків професійних захворювань і аварій та про Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій за наказом МОЗ №247-07 р, та інше.

Співробітникам медзакладу також розповіли про інформаційну кампанію «Україна працює» та про можливості інформаційного порталу Держпраці, де можна отримати консультацію та знайти відповіді на актуальні запитання: https://pratsia.in.ua/index.php

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *